Trials Frontier

iPhone ve iPad için Motor Yarışı Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut94.3 MB
  • Sürüm2.0.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciUbisoft Entertainment

Trials Frontier indir. Yarış Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri Trials Frontier, çılgın bir yarış deneyimi yaşayacağınız eğlenceli bir motor yarışı oyunudur.

Heyecan dolu bir yarış tecrübesi edinmek isteyen oyuncular için tavsiye edeceğimiz oyunda parlak çamura bulanmış ve toz kaplı yarış motorlarını kontrol ederek karşınıza çıkan rampalardan uçabilir ve taklalar atarak bitiş çizgisini ilk siz geçebilirsiniz.

Temel amacın birincilik ile bitiş çizgisine varmak olan oyunda büyük atlayışlar gerçekleştirerek, akrobatik hareketler yapabilir ve yarış boyunca en önde ilerlemek için mücadele edebilirsiniz.

Oldukça geniş bir oyun dünyasını sizlere sunan Trials Frontier'de yapacağınız her yarışta dünyanın farklı yerlerini keşfedebilir, oyunda başarı elde ettikçe motorunuza birbirinden güzel aksesuarlar ve çeşitli güçlendirmeler ekleyebilirsiniz.

Ayrıca yarış esnasında farklı eşyaları da toplayabileceğiniz oyunda birbirinden farklı yarış motorlarını da kullanma şansına sahip olabilirsiniz.

Trials Frontier indir